News

["error","The access token could not be decrypted"]
3 years ago

Hääd Jaani Säärelt!

3 years ago
Palvus Ülestõusmisaja 7.pühapäeval 2020

Saaremaa NNKÜ-NMKÜ peasekretäri ja EELK Jämaja Kolmainu ning EELK Anseküla Maarja koguduste õpetaja Anu Konksu videopalvus Jämaja kirikust

3 years ago

Saaremaa NNKÜ-NMKÜ kutsub üles nii oma liikmeid kui teiste localite liikmeid jagama teadet, et Saaremaa NNKÜ-NMKÜ kämpade keskus võtab vastu ühingulisi alates 21.juunist kuni 09.augustini. ... See more

3 years ago
Palvus Emadepäeval 2020

Saaremaa NNKÜ-NMKÜ peasekretäri ja EELK Jämaja Kolmainu koguduse ning EELK Anseküla Maarja koguduse õpetaja Anu Konksu videopalvus Emadepäeval 2020.

3 years ago
Palvus Ülestõusmisaja 4.pühapäeval

Saaremaa NNKÜ-NMKÜ peasekretäri ja EELK Jämaja Kolmainu koguduse ning EELK Anseküla Maarja koguduse õpetaja Anu Konksu videopalvus Ülestõusmisaja 4.pühapäeval 2020.

3 years ago
Palvus Ülestõusmisaja 3.pühapäeval 2020

Saaremaa NNKÜ-NMKÜ peasekretäri ja EELK Jämaja Kolmainu koguduse ning EELK Anseküla Maarja koguduse õpetaja Anu Konksu videopalvus Ülestõusmisaja 3.pühapäeval 2020.

3 years ago
Palvus Ülestõusmisaja 2.pühapäeval 2020

Saaremaa NNKÜ-NMKÜ peasekretäri ja EELK Jämaja Kolmainu koguduse ning EELK Anseküla Maarja koguduse õpetaja Anu Konksu videopalvus Ülestõusmisaja 2.pühapäeval 2020.

3 years ago
Palvus Ülestõusmispühal 2020

Saaremaa NNKÜ-NMKÜ peasekretäri ja EELK Jämaja Kolmainu koguduse ning EELK Anseküla Maarja koguduse õpetaja Anu Konksu videopalvus Ülestõusmispühal 2020.

3 years ago
Vaikse nädala lugu lastele

Anu Konks tegi oma lasteaia lastele videoloo vaiksest nädalast ja ülestõusmispühadest, aga see on tore vaatamine ka kõigile teistele 🙂